> NEOGAGE - zarządzanie aparaturą kontrolno-pomiarową | IKMJ | IKMJ |IKMJ poleca NEO GAGE | IKMJ poleca NEO GAGE – IKMJ | IKMJ poleca NEO GAGE – IKMJ |

IKMJ poleca NEO GAGE

NEOGAGE rewolucjonizuje zarządzanie wyposażeniem pomiarowym. Zapewnienie zgodności z wymaganiami systemów zarządzania ISO jeszcze nigdy nie było tak proste. NEOGAGE to narzędzie pozwalające na wygodne i skuteczne nadzorowanie przyrządów pomiarowych w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od profilu działalności, posiadanego systemu zarządzania czy rodzaju użytkowanych narzędzi.

NEOGAGE, który rewolucjonizuje zarządzanie wyposażeniem pomiarowym. Zapewnienie zgodności z wymaganiami systemów zarządzania jeszcze nigdy nie było tak proste. NEOGAGE to narzędzie pozwalające na wygodne i skuteczne nadzorowanie przyrządów pomiarowych w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od profilu działalności, posiadanego systemu zarządzania czy rodzaju użytkowanych narzędzi.

akp manager

Co wyróżnia NEOGAGE?

Od dziś możesz zapomnieć o stacjonarnych programach, które dają dostęp do potrzebnych danych z jednego tylko komputera znajdującego się w Twojej firmie. Oddajemy w Twoje ręce narzędzie na miarę XXI wieku, wpisujące się w trend przenoszenia danych w komputerową chmurę. Jedyne czego potrzebujesz, aby mieć pełną kontrolę nad swoim wyposażeniem, to urządzenie z dostępem do Internetu – może być to komputer stacjonarny, laptop, tablet a nawet telefon. Nieważne czy znajdujesz się w laboratorium czy w centrum produkcji.

Audyty nigdy już nie będą takie jak wcześniej – NEOGAGE daje możliwość sprawdzenia danych odnośnie konkretnego przyrządu z dowolnego miejsca – wpisz numer urządzenia, wyświetl historię sprawdzeń i pokaż dołączony skan świadectwa wzorcowania.

akp manager audyt

W podstawowej wersji baza posiada wszystkie moduły niezbędne do sprawowania nadzoru nad sprzętem pomiarowym zgodnie z wymaganiami popularnych norm (ISO 9001 i ISO 10012). Możesz tworzyć przejrzyste karty przyrządów, dodawać pracowników i miejsca użytkowania. Dzięki czytelnym listom i zaawansowanemu filtrowaniu kilkoma kliknięciami poinformujesz pracowników lub wydział o nadchodzących sprawdzeniach.

Każda aplikacja jest przed instalacją dopasowywana do Twoich potrzeb. Dostosowujemy szatę graficzną i nazewnictwo, oferujemy również opracowanie dodatkowych modułów. Włożyliśmy dużo wysiłku, aby korzystanie z bazy było maksymalnie bezpieczne – przewidzieliśmy kilka poziomów dostępu, baza korzysta również z zaawansowanych narzędzi szyfrujących. Podczas tworzenia aplikacji przyświecał nam jeden cel – stworzyć narzędzie, które będzie maksymalnie proste i efektywne, a jednocześnie pozwoli właściwie zarządzać wyposażeniem pomiarowym. Podejście to zaowocowało lekkością i szybkością pracy.

Chcesz zobaczyć jak wygląda NeoGage?
Napisz do nas!

Kontakt

 

 

Dbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 Kraków