Taniej przez cały miesiąc!

Zmieniamy zasady marcowej promocji.

Nie zdarza się to często, ale sytuacja jest wyjątkowa 😉

Do końca miesiąca cały asortyment IKMJ.ORG w wyjątkowych cenach.

Nie traćcie czasu na nicnierobienie. To jest zdecydowanie ten moment, kiedy możesz zainwestować w siebie.

 

 

Kliknij i sprawdź 😉

 

 


Co dokładnie oferujemy?

Przede wszystkim dokumentacje systemowe w formie edytowalnej. Posiadamy w ofercie gotowe zbiory zarówno dla najpopularniejszych systemów (np. 9001, 14001, 27001), jak i dla tych bardziej niszowych (np. 17025, IATF 16949, AQAP 2110). W skład dokumentacji wchodzą przykłady najczęściej stosowanych procedur oraz wzory instrukcji i rejestrów. Możesz dowolnie edytować udostępnione przez nas pliki dostosowując je do realiów Twojej organizacji. Możesz też stworzyć własne, inspirując się proponowanymi przez nas rozwiązaniami. KLIKNIJ i zobacz pełną ofertę.

Listy kontrolne – nieoceniona pomoc w sprawdzeniu zgodności systemu z wymaganiami. Proponowane przez nas listy są uniwersalne. Opierają się na wymaganiach poszczególnych norm. Dzięki nim możesz sprawdzić w jakim stopniu Twój system jest gotowy na audyt. Jesteś audytorem? Też się przyda. Nie zapomnisz o żadnym wymaganiu.

 

Egzaminy: Jeżeli znasz wymagania poszczególnych norm i potrzebujesz jedynie potwierdzenia kompetencji, możesz przystąpić do egzaminu online i pobrać certyfikat. Użytkownik ma aż dwa podejścia, a aby z sukcesem ukończyć egzamin wystarczy 55% poprawnych odpowiedzi.

 

Szkolenia On-line: pobierz materiały szkoleniowe, odśwież posiadane informacje i przystąp do egzaminu. Otrzymasz również wzory dokumentacji systemowych w formie PDF.

 

 

Nasze bestsellery:

 

Lista kontrolna ISO 27001:2013 + załącznik A – sprawdź w jakim stopniu Twój system spełnia wymagania normy ISO 27001:2013 wraz z załącznikiem A. Listy są uniwersalne i odnoszą się stricte do wymagań normy. Jeżeli jesteś Pełnomocnikiem i chcesz zobaczyć czy i w jakim stopniu Twój system jest gotowy do audytu – ten produkt jest dla Ciebie. Jeżeli jesteś audytorem i chcesz rzetelnie sprawdzić jak wdrożony jest system – listy na pewno będą pomocą.

 

Szkolenie standard ISO 9001:2015 – zbiór opracowań dedykowany dla osób potrzebujących  odświeżenia wiedzy z zakresu normy ISO 9001:2019. Otrzymasz materiały szkoleniowe (w formie prezentacji) oraz przewodnik po audytach wewnętrznych. Ponadto otrzymasz wzór dokumentacji systemowej w formie pdf. Jesteśmy przekonani, że przykładowe procedury oraz wzory formularzy i rejestrów pomogą Ci spojrzeć inaczej na stosowaną przez Ciebie dokumentację i być może wprowadzisz jakieś nasze rozwiązania do swojego systemu. Otrzymasz również dostęp do egzaminu „Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny ISO 9001:2015”. Uzyskaj przynajmniej 55% i pobierz certyfikat. Jeśli nie uda Ci się za pierwszym razem masz jeszcze jedno podejście 😉

 

 

Deklaracja stosowania zabezpieczeń i zabezpieczenia ISO/IEC 27001:2013 – jest obowiązkowym dokumentem Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Udostępniamy Ci plik Excel zawierający 114 wymagań. Wypełnij tabelę zgodnie ze stanem panującym w Twojej organizacji i masz gotową deklarację wraz z informacją o stopniu spełnienia wymagań.

 

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ IKMJ.ORG

 Tego jeszcze nie było? Podnieś swoje kompetencje nieprzepłacając!

 

Chciałbyś podnieść swoje kompetencje w zakresie systemów zarządzania?

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach otwartych!

 

Dlaczego my?

 

Mamy ogromne doświadczenie we wdrażaniu, audytowaniu i pracy w systemie

Szkolimy w bardzo kameralnych grupach (zdarzają się szkolenia nawet dla jednego Uczestnika)
Przyjdź i wykorzystaj doświadczenie trenera do rozwiania trapiących Cię kwestii

Szkolenia prowadzimy w kilku miastach – wybierz lokalizację najbardziej dogodną dla Ciebie

 

Tylko teraz – szkolenia on-line.
Taniej, szybciej, a jakość niezmienna;)

 

Zobacz wszystkie planowane terminy szkoleń otwartych

 

 

Interesującego Cię szkolenia nie ma w powyższym kalendarzu?

Zadzwoń (12 414 01 25) lub napisz (biuro@ikmj.com), a na pewno znajdziemy satysfakcjonuje rozwiązanie.

 

 


Chcesz dostać mailowe przypomnienie o promocjach? Nic prostszego!

Zapisz się do naszego Newslettera!

Kliknij i zobacz więcej

 

P.S. Możesz również otrzymywać informacje i zmianach w ustawodawstwie i aktualnościach PCA i ISO.ORG.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ