3 bez

Bazując na doświadczeniu opracowaliśmy metodę 3BEZ:

1. BEZ RYZYKA
2. BEZ BIUROKRACJI
3. BEZ PRZECIĄŻANIA KLIENTA

Wdrożenie wg 3BEZ – schemat:

Darmowa ocena wstępna – przed przystąpieniem do świadczenia usługi dokonujemy oceny Twojej firmy pod kątem pożądanych przez Ciebie certyfikatów, norm i systemów.

Darmowa wycena wdrożenia i certyfikacji – na podstawie przeprowadzonego wywiadu dokonujemy wyceny wdrożenia i certyfikacji. Opracujemy harmonogram prac i certyfikacji.

Wdrożenie – realizujemy przyjaźnie dla Ciebie. Całość optymalizujemy pod kątem ergonomii. TY DECYDUJESZ do czego służy i jak wygląda TWÓJ SYSTEM. IKMJ tworzy platformę informatyczną i dokumentację.

Szkolenia – podczas wdrożenia szkolimy Ciebie i Twój Personel. Przekazujemy Ci praktyczną wiedzę w przystępny sposób!. 25% wykładów, 75% ćwiczeń.

Audyty przygotowujące do certyfikacji – dwa razy sprawdzamy zgodność Twojej firmy z wymaganiami. System musi być zgodny i bez usterek. Uczymy Was przeprowadzać audyty.

Gwarancja na uzyskanie certyfikatu – nasze usługi posiadają gwarancję, która obejmuje pozytywne przejście certyfikacji lub akredytacji w dowolnej wybranej przez Ciebie jednostce certyfikującej lub akredytującej!

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ