certyfikat Audytora i Pełnomocnika

Jak zostać Pełnomocnikiem ISO i Audytorem Wewnętrznym?

Czasami bywa tak, że mimo ogromu doświadczenia i znajomości wymagań konkretnej normy brakuje nam certyfikatu potwierdzającego nasze kompetencje.

W takiej sytuacji Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości proponuje trzy rozwiązania:

  • Możesz wziąć udział w szkoleniu otwartym. Opcja bardzo atrakcyjna, dająca możliwość skonsultowania swoich problemów, przedyskutowania wątpliwych kwestii i poznania zdania osoby z ogromnym doświadczeniem we wdrażaniu, audytowaniu i pracy w systemie. Każde nasze szkolenie w zakresie Systemów Zarządzania jest zakończone egzaminem, po którym Uczestnik otrzymuje certyfikat uprawniający do pełnienia obowiązków Pełnomocnika i/lub Audytora Wewnętrznego omawianego systemu wydany przez nasz instytut (lub za dodatkową oplata certyfikat z akredytowanej jednostki certyfikującej). Warto podkreślić, że szkolenia prowadzimy w bardzo kameralnych grupach, co gwarantuje niemalże indywidualne podejście do każdego Uczestnika.
Zobacz podobne  Certyfikat ISO bez tajemnic! Jak Samodzielnie wdrożyć ISO 9001?

Jest to opcja najmniej ekonomiczna, ale zarazem dająca najwięcej. Warto uzupełnić swoją wiedzę i skonfrontować działania i rozwiązania z doświadczeniem i wiedzą trenera.

Zapoznaj się z ofertą szkoleń otwartych IKMJ na ikmj.edu.pl.
Zobacz najbliższe terminy szkoleń.

  • Jeżeli jednak jesteś pewny swojej wiedzy i umiejętności i potrzebujesz jedynie potwierdzenia kompetencji zapraszamy to zapoznania się z ofertą naszych egzaminów eksternistycznych.

Jest to opcja zdecydowanie bardziej ekonomiczna. Oszczędzasz bowiem nie tylko pieniądze, ale również sporo czasu. W swojej ofercie mamy egzaminy w zakresie wszystkich najpopularniejszych systemów zarządzania.
Egzamin udostępniamy na 30 dni. Trwa on 60 lub 80 minut i składa się z 20 lub 30 pytań. By zdać trzeba osiągnąć 55%. Wówczas certyfikat pobierzesz bezpośrednio z systemu. Istnieje również możliwość wystawienia i przesłania certyfikatu w formie papierowej.
Ale pamiętaj! To rozwiązanie proponujemy tylko osobom, które znają wymagania konkretnego systemu. Więc jeżeli jesteś laikiem w temacie ISO zdecydowanie wybierz szkolenie otwarte.

Zobacz podobne  Certyfikat ISO bez tajemnic! Jak Samodzielnie wdrożyć ISO 9001?

Wszystkie egzaminy dostępne w naszej ofercie znajdziesz TUTAJ.

  • Opcja trzecia – dla osób, które znają wymagania systemu, w którym pracują jednak nie czują się na siłach, żeby z marszu przystąpić do egzaminu. Wam proponujemy rozwiązanie na skróty – szkolenia online. Otrzymacie nie tylko dostęp do egzaminu na Pełnomocnika i Audytora wybranego systemu zarządzania, ale również materiały szkoleniowe (prezentacje ze sporą dawką informacji, znacznie przybliżające teoretyczne zagadnienia związane z konkretnym ISO), a także przykładową dokumentację systemową, która da Wam obraz tego jak system może wyglądać. Udostępnimy Wam przykładowe procedury, formularze i rejestry. Może zaproponowane przez nas rozwiązania będą dla Was bardziej atrakcyjne i będziecie chcieli wdrożyć je we własny system?
Zobacz podobne  Certyfikat ISO bez tajemnic! Jak Samodzielnie wdrożyć ISO 9001?

Szkolenia online znajdziesz TUTAJ

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu.

W zakresie szkoleń otwartych:
Tel: 500 328 182
e-mail: biuro@ikmj.com

W zakresie egzaminów i szkoleń online:
Tel: 881 778 400
e-mail: sklep@ikmj.org

 

Autor: Anna Witko

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ