certyfikat Audytora i Pełnomocnika

Jak zostać Pełnomocnikiem ISO i Audytorem Wewnętrznym?

Czasami bywa tak, że mimo ogromu doświadczenia i znajomości wymagań konkretnej normy brakuje nam certyfikatu potwierdzającego nasze kompetencje.

W takiej sytuacji Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości proponuje trzy rozwiązania:

  • Możesz wziąć udział w szkoleniu otwartym. Opcja bardzo atrakcyjna, dająca możliwość skonsultowania swoich problemów, przedyskutowania wątpliwych kwestii i poznania zdania osoby z ogromnym doświadczeniem we wdrażaniu, audytowaniu i pracy w systemie. Każde nasze szkolenie w zakresie Systemów Zarządzania jest zakończone egzaminem, po którym Uczestnik otrzymuje certyfikat uprawniający do pełnienia obowiązków Pełnomocnika i/lub Audytora Wewnętrznego omawianego systemu wydany przez nasz instytut (lub za dodatkową oplata certyfikat z akredytowanej jednostki certyfikującej). Warto podkreślić, że szkolenia prowadzimy w bardzo kameralnych grupach, co gwarantuje niemalże indywidualne podejście do każdego Uczestnika.

Jest to opcja najmniej ekonomiczna, ale zarazem dająca najwięcej. Warto uzupełnić swoją wiedzę i skonfrontować działania i rozwiązania z doświadczeniem i wiedzą trenera.

Zapoznaj się z ofertą szkoleń otwartych IKMJ na ikmj.edu.pl.
Zobacz najbliższe terminy szkoleń.

  • Jeżeli jednak jesteś pewny swojej wiedzy i umiejętności i potrzebujesz jedynie potwierdzenia kompetencji zapraszamy to zapoznania się z ofertą naszych egzaminów eksternistycznych.

Jest to opcja zdecydowanie bardziej ekonomiczna. Oszczędzasz bowiem nie tylko pieniądze, ale również sporo czasu. W swojej ofercie mamy egzaminy w zakresie wszystkich najpopularniejszych systemów zarządzania.
Egzamin udostępniamy na 30 dni. Trwa on 60 lub 80 minut i składa się z 20 lub 30 pytań. By zdać trzeba osiągnąć 55%. Wówczas certyfikat pobierzesz bezpośrednio z systemu. Istnieje również możliwość wystawienia i przesłania certyfikatu w formie papierowej.
Ale pamiętaj! To rozwiązanie proponujemy tylko osobom, które znają wymagania konkretnego systemu. Więc jeżeli jesteś laikiem w temacie ISO zdecydowanie wybierz szkolenie otwarte.

Wszystkie egzaminy dostępne w naszej ofercie znajdziesz TUTAJ.

  • Opcja trzecia – dla osób, które znają wymagania systemu, w którym pracują jednak nie czują się na siłach, żeby z marszu przystąpić do egzaminu. Wam proponujemy rozwiązanie na skróty – szkolenia online. Otrzymacie nie tylko dostęp do egzaminu na Pełnomocnika i Audytora wybranego systemu zarządzania, ale również materiały szkoleniowe (prezentacje ze sporą dawką informacji, znacznie przybliżające teoretyczne zagadnienia związane z konkretnym ISO), a także przykładową dokumentację systemową, która da Wam obraz tego jak system może wyglądać. Udostępnimy Wam przykładowe procedury, formularze i rejestry. Może zaproponowane przez nas rozwiązania będą dla Was bardziej atrakcyjne i będziecie chcieli wdrożyć je we własny system?

Szkolenia online znajdziesz TUTAJ

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu.

W zakresie szkoleń otwartych:
Tel: 500 328 182
e-mail: biuro@ikmj.com

W zakresie egzaminów i szkoleń online:
Tel: 881 778 400
e-mail: sklep@ikmj.org

 

Autor: Anna Witko

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ