> IKMJ |Korzystaj z naszych usług nawet 80% taniej | IKMJ |Korzystaj z naszych usług nawet 80% taniej | Korzystaj z naszych usług nawet 80% taniej – IKMJ | Korzystaj z naszych usług nawet 80% taniej – IKMJ |

Korzystaj z naszych usług nawet 80% taniej

Weź udział w szkoleniu nawet 80% taniej!
Sprawdź, czy możesz skorzystać z dofinansowania usług szkoleniowych i usług doradczych.

Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości jest wpisany do Bazy Usług Rozwojowych i  posiada wpis z możliwością dofinansowania.

Co to znaczy?

W ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, pomoc finansową mogą uzyskać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa zlokalizowane niemalże na terenie całego kraju. (Z programu na ten moment wyłączone jest województwo pomorskie i mazowieckie).

Nie jesteśmy w stanie powiedzieć Ci czy, i na jakie dofinansowanie możesz liczyć. Jest to zależne od wielu czynników. Dla każdego województwa wielkość pomocy oraz kryteria jej przyznawania są różne. Dlatego w pierwszej kolejności odsyłamy Cię do punktów informacyjnych. Na TEJ STRONIE znajduje się ich wykaz. Wyszukaj punkt najbliżej Ciebie i uzyskaj niezbędne informacje.
Pewne informacje znajdziesz również w Internecie. Kliknij TU i przeczytaj o dofinansowaniu bezpośrednio ze strony Bazy Usług Rozwojowych.

Skąd jesteś?

Poniżej znajduje się lista województw biorących udział w programie. Klikając na województwo, w którym zarejestrowana jest Twoja organizacja zostaniesz przekierowany na stronę ze szczegółowymi informacjami o dofinansowaniu.

woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. lubelskie
woj. lubuskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. opolskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie
woj. śląskie
woj. świętokrzyskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie

 

 

Jak to działa?

Jeżeli spełniasz wymagania i chciałbyś pozyskać pomoc finansową musisz zgłosić się do instytucji, która zajmuje się dystrybucją środków.
Informacje o operatorach funkcjonujących w Twoim województwie również znajdziesz w linkach powyżej.
Do operatora należy zgłosić się z wybranym szkoleniem/usługą doradczą spośród dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych.

 

Tutaj właśnie zaczyna się nasza rola

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług szkoleniowych.  Pod tym LINKIEM znajduje się wykaz oferowanych przez nas szkoleń.  Pamiętaj, aby zapisać się na usługę musisz mieć utworzone konto w Bazie Usług Rozwojowych.
Jak pewnie zauważyłeś, nie wszystkie z naszych szkoleń posiadają wpis z możliwością dofinansowania. Niech Cię o nie zrazi!
Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem, które akurat takiego wpisu nie posiada, koniecznie skontaktuj się z nami.

 

Tel: 12 414 01 25, e-mail: biuro@ikmj.com

 

To nie jest jedyna opcja. Możemy również wprowadzić usługę zamkniętą, widoczną jedynie dla Ciebie.  Jesteś zainteresowany? Skontaktuj z nami celem ustalenia wszelkich szczegółów, tzn. zakresu merytorycznego, miejsca, terminu i ceny. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, wprowadzimy ją do Bazy i dopiero wówczas należy się zgłosić do Operatora z wypełnionym wnioskiem.

Potrzebujesz pomocy we wdrażaniu czy audytowaniu swojego systemu zarządzania? Usługę doradczą również możemy wprowadzić do Bazy Usług Rozwojowych.
Koniecznie zgłoś się do nas. Powiedz jakiej pomocy  potrzebujesz, a my przedstawimy stosowną ofertę.

 

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ