Masz problem? Skorzystaj z naszej pomocy!

Wdrażanie i utrzymywanie systemu zarządzania wymaga od nas nie tylko poświęcenia sporej ilości czasu i uwagi, ale również należałoby posiadać wiedzę niezbędną do zajmowania się tym tematem.

Również w zakresie auditowania możemy mieć pewne wątpliwości. Czy przeprowadzany przez nas audit jest rzetelny? Czy zdefiniowana przeze mnie niezgodność to rzeczywiście niezgodność?

Oczywiście w przypadku pojawienia się niejasności pierwszym krokiem powinno być skonfrontowanie wątpliwych kwestii z wymaganiami interesującej nas normy. Ale nie oszukujmy się. Nie zawsze znajdziemy w niej odpowiedź. Normy mają charakter ogólny, więc szukanie w niej rozwiązań konkretnych problemów to strata czasu. Co wtedy? Szukamy odpowiedzi gdzie indziej.

By podnieść swoje kompetencje wybieramy szkolenia – i słusznie. Porządna dawka wiedzy i omówienie swoich rozwiązań i pomysłów z doświadczonym trenerem na pewno przybliży nas do rozwiązania problemu.
Jednak nie da się ukryć, że najwięcej pytań mamy po szkoleniu, a wracanie pamięcią do tego, co kiedyś było na szkoleniu nie zawsze przynosi oczekiwany skutek. Co wówczas?

Wówczas możesz skorzystać z naszego Wsparcia.

SUPPORT

Daje możliwość skonsultowania zagadnień związanych z wybranymi Systemami Zarządzania.

Nasz zespół to nie tylko ludzie pracujący w systemie, ale także osoby wdrażające i szkolące z tej tematyki.

Usługa dostępna jest w czterech wariantach: ECO, STANDARD, PREMIUM I EXCLUSIVE. Szczegóły pakietów znajdziesz na stronie IKMJ.ORG.

A dla naszych Klientów mamy pewien bonus: Zobacz jak nabyć SUPPORT taniej 🙂

Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ