Spotkajmy się on-line!

Drodzy Klienci,

W całym kraju słychać głownie jeden temat – Koronawirus. I zrozumiałe jest ogromne zainteresowanie tematem oraz coraz większa świadomość ludzi o rozprzestrzeniającym się potencjalnym zagrożeniu, ewentualnych skutkach i działaniach, które musimy podejmować dla bezpieczeństwa naszego i naszych bliskich.

Pojawiające się obawy są zasadne i jeżeli  macie jakiekolwiek wątpliwości co do realizowanych przez nas działań zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem.

 

Chcemy jednak również poinformować, że w obliczu zaistniałej sytuacji udostępniamy  możliwość realizacji większości działań on-line.

Dlatego, jeżeli mimo dość nerwowej sytuacji, nie chcesz tracić czasu i masz potrzebę podnieść swoje kompetencje, zachęcamy Cię do wzięcia udziału w szkoleniach on-line.

 

Gwarantujemy Ci, że szkolenie zostanie zrealizowane w zaplanowanym terminie, nawet jeśli będziesz jedynym Uczestnikiem. A to nie jedyna zaleta.

  • Przede wszystkim rozwiązanie to jest bezpieczne – w końcu nie narażasz się na konieczność podróży i eksponowania się na czynniki potencjalnie niebezpieczne.
  • Po drugie – oszczędzasz czas.
  • Po trzecie – szkolenia te mają niższą cenę.
  • Wykorzystując dostępne komunikatory internetowe (Skype / Google Hangouts) jesteśmy w stanie poprowadzić szkolenie bez wpływu na jakość przekazywanych treści. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

Zachęcamy do kontaktu. Wszelkich informacji odnośnie oferty szkoleniowej udzielamy pod nr telefonu: 12 414 01 25. Z chęcią odpowiemy również na wiadomości e-mail (biuro@ikmj.com)

 

W przypadku konsultacji, audytów i działań wdrożeniowych – znaczne części działań również możemy prowadzić online. Skontaktuj się ze swoim konsultantem i ustal dogodny dla obu stron tok postępowania.

 


 

 

Masz pytania związane z Systemem  Zarządzania? Koniecznie dołącz do grupy na Facebooku ISO Poland. Twoje pytania na pewno nie zostaną bez odpowiedzi.

 

 

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ