Nowości 2020

Kliknij i zobacz aktualności szkoleniowe Instytutu Kształcenia Menadżerów Jakości.

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy dla Was pewne nowości w ofercie szkoleniowej na rok 2020.

1. Ruszamy z AQAPem 😉

 

System Zarządzania Jakością wg AQAP 2110:2016 jest nam bardzo dobrze znany. Zrealizowaliśmy  naprawdę sporą ilość wdrożeń i szkoleń dedykowanych w tym zakresie. Nadszedł więc czas, żeby podzielić się naszym doświadczeniem z Wami.

Już w lutym po raz pierwszy zorganizujemy szkolenie pt. „Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny ds. Systemu Zarządzania Jakością wg AQAP 2110:2016”.

 

Dla kogo?

AQAP 2110 to standard poświęcony wymaganiom NATO dotyczącym zapewnienia jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych i produkcji.  Jeżeli  Twoja organizacja produkuje coś dla wojska, wdrożenie tego systemu może okazać się niezbędne.

Więcej o wdrożeniu AQAP przeczytasz tutaj.

Zapraszamy zatem wszystkich, którzy potrzebują poznać wymagania standardu oraz zdobyć potwierdzenie kwalifikacji w formie certyfikatu lub zaświadczenia.

Temat omawiamy od podstaw, ale szczegółowo. Więc jesteśmy przekonani, że dowiesz się wielu nowych rzeczy, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę z systemem czy temat nie jest Ci obcy.

Szczegółowy zakres szkolenia i wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz TUTAJ🙂

 

To nie jest jedyne szklenie z zakresu AQAP, które Ci proponujemy.

Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jesteś zainteresowany? Zaproponuj nam termin. Jesteśmy elastyczni.

 

 

2. RYZYKO

ISO 9001:2015 troszeczkę zrewolucjonizowało podejście do ryzyka. Przed jej wprowadzeniem oczywiście to pojęcie funkcjonowało. Obowiązek przeprowadzania analizy ryzyka miały bowiem organizacje z wdrożonym Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2013, czy Systemem Zarządzania BHP OHSAS 18001:2007. Jednak wprowadzenie tego wymogu przez najnowszą wersję normy ISO 9001 spowodowało, że każda norma na niej bazująca, takie wymaganie również posiada.

I tak zrodził się problem. Analiza ryzyka okazuje się być twardym orzechem do zgryzienia i przysparza problemów nawet osobom, które na systemach zarządzania „zjadły sobie zęby”.

 

Jeżeli kiedykolwiek napotkałeś problem z analizą ryzyka lub masz wątpliwości jak ryzyko oszacować, zapraszamy do Cię do nas. Wspólnie „rozpracujemy”  bardzo ciekawą normę, mianowicie: ISO 31000:2018 – Zarządzanie ryzykiem. Zasady i wytyczne.

Wystarczy jeden dzień, aby ryzyko przestało być problemem.

 

Przygotowaliśmy różne warianty szkolenia, w zależności od tego w jakim systemie pracujesz.

Pełen wykaz znajdziesz TUTAJ

Jesteś zainteresowany?

Zaproponuj nam termin.

Szkolenia prowadzimy nawet dla jednego Uczestnika!

 

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Telefon 124140125, e-mail.: biuro@ikmj.com

 

 

Pamiętajcie, że stawiamy na indywidualne podejście;)

Szkolenia organizujemy w naprawdę małych grupach. Chcemy dać naszym Klientom możliwość konsultowania nurtujących Was  kwestii i możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ