> Współpraca i osiągnięcia IKMJ | IKMJ | IKMJ |Współpraca | Współpraca – IKMJ | Współpraca – IKMJ |

Współpraca

Certyfikaty ISO

certyfikat ISO 27001 certyfikat ISO 9001Naszą jakość usług i bezpieczeństwo współpracy potwierdzają certyfikaty systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001.

RIS

neoLEXJesteśmy zarejestrowani w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2.12/00056/2010.

ELOprofessional

eloprofessionalSystem zarządzania zasobami informacyjnymi klasy ECM w firmach o dużej skali rozwoju. W przypadku rozwiązania ELO, mówiąc o zasobach informacyjnych wskazujemy na dokument oraz jego środowisko – zarówno w wersji papierowej jak i cyfrowej.
Przeznaczeniem i celem repozytorium ELO jest przede wszystkim optymalizacja i poprawa ergonomii pracy z dokumentem.

NEOGAGE

neogageNEOGAGE rewolucjonizuje zarządzanie wyposażeniem pomiarowym. Zapewnienie zgodności z wymaganiami systemów zarządzania ISO jeszcze nigdy nie było tak proste. NEOGAGE to narzędzie pozwalające na wygodne i skuteczne nadzorowanie przyrządów pomiarowych w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od profilu działalności, posiadanego systemu zarządzania czy rodzaju użytkowanych narzędzi. – więcej

neoLEX – Mój system informacji prawnej

neoLEXneoLEX to nowoczesny, bogaty i stale aktualizowany system informacji prawnej, który działa online. Jest przede wszystkim obszerną bazą aktów prawnych (w tym aktów prawa miejscowego i resortowych) z pełnymi metrykami, interpretacji podatkowych, orzecznictwa sądów i trybunałów oraz niedozwolonych klauzul umownych. – więcej

Pomoc non profit

Certyfikat IKMJ 
Certyfikat IKMJ

Dbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 Kraków