Współpraca

Certyfikaty ISO

certyfikat ISO 27001 certyfikat ISO 9001
Naszą jakość usług i bezpieczeństwo współpracy potwierdzają certyfikaty systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001.

GOPR Grupa Jurajska

Grupa Jurajska GOPR
Grupa Jurajska GOPR działa nieprzerwanie od 1998 roku jako jeden z 7 oddziałów Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zajmuje się głównie ratownictwem górskim na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, poszukiwaniem zaginionych, szkoleniem i współpracą z innymi służbami. IKMJ nawiązał współpracę z Grupą Jurajską GOPR w zakresie bezpłatnych szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej w szkołach.

RIS

neoLEXJesteśmy zarejestrowani w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2.12/00056/2010.

ELOprofessional

eloprofessionalSystem zarządzania zasobami informacyjnymi klasy ECM w firmach o dużej skali rozwoju. W przypadku rozwiązania ELO, mówiąc o zasobach informacyjnych wskazujemy na dokument oraz jego środowisko – zarówno w wersji papierowej jak i cyfrowej.
Przeznaczeniem i celem repozytorium ELO jest przede wszystkim optymalizacja i poprawa ergonomii pracy z dokumentem.

NEOGAGE

neogageNEOGAGE rewolucjonizuje zarządzanie wyposażeniem pomiarowym. Zapewnienie zgodności z wymaganiami systemów zarządzania ISO jeszcze nigdy nie było tak proste. NEOGAGE to narzędzie pozwalające na wygodne i skuteczne nadzorowanie przyrządów pomiarowych w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od profilu działalności, posiadanego systemu zarządzania czy rodzaju użytkowanych narzędzi. – więcej

neoLEX – Mój system informacji prawnej

neoLEXneoLEX to nowoczesny, bogaty i stale aktualizowany system informacji prawnej, który działa online. Jest przede wszystkim obszerną bazą aktów prawnych (w tym aktów prawa miejscowego i resortowych) z pełnymi metrykami, interpretacji podatkowych, orzecznictwa sądów i trybunałów oraz niedozwolonych klauzul umownych. – więcej

Pomoc non profit

Certyfikat IKMJ 
Certyfikat IKMJ

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


Dane kontaktowe

Siedziba:

os. Strusia 1A, 31-807 KrakówDbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ